rozhodčí: Petr Řehánek (CZ)



Psi - třída štěńat:

VN 1, Nejlepší dorost ... 1 ... KASPIAN PRINCE Čínský démant (Yakee William Wallace at Livanda x Fantaghiro Princess Čínský démant), Dosedělová Iveta


Psi - třída dorostu:

nenastoupil ... 2 ... BARTON RIGBY Victoria and Victoria (Mateo Leon Lusky Land x Beauty Secret Victoria and Victoria), Harmáček Stanislav


Psi - třída mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... ... Sunrise Dragon ONE FOR YOU GEROMO (Magic Lord Sunrise Dragon x Irresistible Girl Sunrise Dragon), Anýžová Dana
V 2 ... 3 ... Elitline BEST MAN (Elitline Fortunat x Elitline Tselsiya), Zadáková Jarmila


Psi - mezitřída:


V 1,  CAC
... 6 ... JOLLY JOKER Joliot (Angelio Black Čínský démant x Destiny de Abukantos Joliot), Schreibová Kateřina
V 2, res. CAC ... 5 ... INSPIRING FLAME OF Joliot (Vittorio Black Čínský démant x Bernadette Joliot), Kubíčková Eva
VD 3
... 7 ... JCH. KASPAR JOLLY Joliot (Unique Boy Čínský démant x Francisca Thea Joliot), Novotná Iva, PhDr.


Psi - třída otevřená:

V 1, CAC
... 8 ... BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela
nenastoupil
... 9 ... CH. ELLIOT Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Přidalová Zuzana


Psi - třída vítězů:


V 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
... 10 ... CH. ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin
V 2, res. CAC
... 12 ... CH. CHARLIE BLACK STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 3
... 13 ... CH. Rumar Kapris REVANSH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava), Záhejská Dana
V 4
... 11 ... CH. ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Veverková Klára, Mgr.


Psi - třída čestná:

V 1, Vítěz tříd čestných
... 16 ... ICH. FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora
V 2
... 15 ... ICH. EDMOND MORETI Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 3
... 14 ... ICH. DON GIOVANNI Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Anýžová Dana


Feny - třída štěńat:

VN 1 ... 18 ... KAITLYN Čínský démant (Yakee William Wallace at Livanda x Fantaghiro Princess Čínský démant), Dosedělová Iveta
VN 2 ... 17 ... EUGENIA Imposant Spirit (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Selina Iz Zhasminovogo Dvortsa), Kaválková Katuše


Feny - třída mladých:

V 1, CAJC ... 21 ... DONA ELISABETH von Berchtold (Rumar Kapriz Revansh x Daphne Noire Birillo Barrande), Záhejská Dana
V 2
... 19 ... DAISY EMMA von Berchtold (Rumar Kapriz Revansh x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela
VD 3 ... 20 ... LIXY QUEEN BLACKIE Klenot achátu (Chip Dragon Klenot achátu x Grace Kelly z Podkrkonoší), Skákalíková Lucie


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 23 ... JULIETTE Čínský démant (Unique Boy Čínský démant x Ellie-Ley Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2, titul nezadán
... 22 ... Val´s Tsvetov BRIGHT IDEA (Val´s Tsvetov Marmelade Ready x Val´s Tsvetov Tizaiána), Bezděk Lubomír


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC, Klubový vítěz
... 27 ... CH. GENESIS JIDORAN Birillo Barrande (Jidoran Macca x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2, res. CAC ... 28 ... CHARLENE BLACKIE Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 3
... 29 ... UNIBELL Silver moon shine (Oliver Silver moon shine x Megie Silver moon shine), Bezděk Lubomír
V 4
...  26 ... CATHY von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší),  Fraňková Michaela
VD
... 24 ... BETHANY ADRIANA Jir-ma (Misticheskiy Graal Adriano x Jolie Ann Klenot achátu), Humplová Martina
nenastoupila ... 25 ... CARAMELA von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Švejková Anna


Feny - třída vítězů:

V 1, CAC
... 33 ... CH. FATIMA EYWA Birillo Barrande (Jordan Maha x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2, res. CAC
... 34 ... GCH. Holli Bob LATIFAH QUEEN (Holli Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora
V 3
... 32 ... CH. DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše
V 4 
... 30 ... CH. CARMINE ABIGALE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Přidalová Zuzana
nenastoupila
... 31 ... CH. CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena


Feny - třída veteránů:

V 1, BOV
... 35 ... ICH., EJW., EVW. BERNADETTE Joliot (Palacegarden Percival x Quireen Camargo Dione), Schreibová Kateřina
V 2 
... 36 ... ZEINKA GOLD Achátová záře (Fén Xi Fú-Gift Klenot achátu x Jitřenka Modrý horizont), Fraňková Michaela


Feny - třída čestná:

V 1, BOS
... 37 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava

TOPlist
Klubová výstava ICO Dolní Počernice - 5. března 2022

TOPlist
KV_ICO_05_03_2022_4539 KV_ICO_05_03_2022_4543 KV_ICO_05_03_2022_4535 KV_ICO_05_03_2022_4595
KV_ICO_05_03_2022_4649 KV_ICO_05_03_2022_4431 KV_ICO_05_03_2022_4432 KV_ICO_05_03_2022_4443
KV_ICO_05_03_2022_4451 KV_ICO_05_03_2022_4452 KV_ICO_05_03_2022_4473 KV_ICO_05_03_2022_4483
KV_ICO_05_03_2022_4506 KV_ICO_05_03_2022_4550 KV_ICO_05_03_2022_4564 KV_ICO_05_03_2022_4571
KV_ICO_05_03_2022_4592 KV_ICO_05_03_2022_4593 KV_ICO_05_03_2022_4607 KV_ICO_05_03_2022_4608
KV_ICO_05_03_2022_4619 KV_ICO_05_03_2022_4620 KV_ICO_05_03_2022_4628a KV_ICO_05_03_2022_4678
KV_ICO_05_03_2022_4684 KV_ICO_05_03_2022_4688 KV_ICO_05_03_2022_4696