TOPlist
Archiv výsledků výstav pro plemeno pekinéz (CZ, SK, A, D, PL, ...) - 2020
Datum
Druh a místo
Rozhodčí
Počet
15.11.
CACIB Brno - ZRUŠENO
Zdenka Jílková (CZ)
7
14.11.
KV KPPP Charvatce - ZRUŠENO
Andreas Schemel (A)
13
7.11.
Speciální výstava 2020 - ZRUŠENO
Mgr. Tomáš Kučera (CZ)
30
25.10.
KV PK Stehelčeves - ZRUŠENO
Ing. N. Klírová (CZ) - změna
29
25.10.
CACIB Nitra (SK) C.Q. - ZRUŠENO
Joakim Ohlsson (CZ)
0
24.10.
CACIB Nitra (SK) - ZRUŠENO
Iveta Vojteková (SK)
0
23.10.
CACIB Nitra (SK) - ZRUŠENO
Jakub Kruczek (PL)
0
4.10.
CACIB České Budějovice
Robert Kubeš (CZ)
9 / -1
4.10.
CACIB Komarom (HU)
Szarkózy Gyula (HU)
2
3.10.
KV TKKE Komarom (HU)
Bíró Zsolt (HU)
3
3.10.
CACIB Komarom (HU) C.Q.
Ferenc Gröschl (HU)
3
2.10.
CACIB Komarom (HU)
Katalin Kiss (HU)
2
27.9.
Bundessieger Tulln (A)
Lisbeth Mach (CH) - změna
7
26.9.
CACIB Tulln (A) C.Q.
Dr. Manola Poggesi (I) - změna
7
20.9.
CACIB Nitra (SK)
B. Devi Danijel (SRB) - změna
4
19.9.
CACIB Nitra (SK)
Sergej Vanzha (SK)
6
18.9.
CACIB Nitra (SK)
Ing. J. Matyáš (SK) - změna
6
17.9.
CACIB Nitra (SK)
Zdenka Jílková (CZ)
3
13.9.
NVP Brno - náhr. termín Ostrava
Petra Kučerová (CZ)
5 / -2
6.9.
NVP Olomouc
Anna Kochan (PL)
9
30.8.
KV ICO Dolní Počernice
Ing. Alena Košťálová (CZ)
34 / -2
23.8.
CACIB Bratislava (SK)
Vladimír Javorčík (SK)
6
22.8.
CACIB Bratislava (SK)
Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
5
22.8.
CACIB Szilvasvarad (HU)
Viera Vítková (SK)
3
21.8.
KV TKKE Szilvasvarad (HU)
Francesco Cochetti (I)
4
21.8.
CACIB Szilvasvarad C.Q. (HU)
Eija Halonen (SWE)
4
20.8.
CACIB Szilvasvarad (HU)
Bíró Zsolt (HU)
3 / -1
16.8.
NVP Mladá Boleslav - náhr. termín
RNDr. J. Ovesná (CZ) - změna
18
9.8.
KV KPPP Charvatce - náhr. termín
Jens Bruse (D)
25
(-4 odmítnutí)
26.7.
CACIB Split (CRO)
Dorota Witkowska (PL)
2
25.7.
CAC Split (CRO)
Nikola Smolić (CRO)
2
24.7.
CACIB Split (CRO)
Antoaneta Penkova (BLR)
2
23.7.
CAC Split (CRO)
MVDr. Stefan Sinko (SLO)
2
19.7.
CACIB Oberwart (A) - ZRUŠENO
Doris Getzinger (A)
0
19.7.
CACIB Nitra (SK) - náhr. termín
Linda Voláriková (SK)
2
18.7.
CACIB Nitra (SK) - náhr. termín
Patricia Danková (SK)
4
17.7.
CACIB Nitra (SK) - náhr. termín
Iveta Vojteková (SK)
6
12.7.
KV PK Stehelčeves - náhr. termín
Olga Dolejšová (CZ)
27 / -2
21.6.
CACIB Pápa (HU)
Bíró Zsolt (HU)
0
20.6.
CACIB Pápa (HU)
Rafal First (PL)
1
14.6.
CACIB Brno - ZRUŠENO
neuvedeno
0
14.6.
CACIB Klagenfurt (A) - ZRUŠENO
Hana Ahrens (A)
0
14.6.
CACIB Nitra (SK) C.Q.ZRUŠENO
Joakim Ohlsson (SWE)
0
13.6.
CACIB Nitra (SK) -  ZRUŠENO
Mikael Nillson (SWE)
0
13.6.
CACIB Klagenfurt (A) C.Q. - ZRUŠENO
Carole Garhöfer (A)
0
12.6.
CACIB Nitra (SK) -  ZRUŠENO
Jakub Kruczek (PL)
0
6.6.
KV KPPP Budyně nad Ohří
RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)
27 / -2
17.5.
CACIB Lučenec (SK) - ZRUŠENO
Tibor Havelka (SK)
0
16.5.
CACIB Lučenec (SK) - ZRUŠENO
Iveta Vojteková (SK)
0
10.5.
CACIB Wieselburg (A) - ZRUŠENO
Zsuzsanna Balogh (H)
0
19.4.
CACIB Č. Budějovice - ZRUŠENO
Robert Kubeš (CZ)
14
11.4.
CACIB Praha - ZRUŠENO
Tibor Havelka (SK)
19
5.4.
NVP Ostrava - ZRUŠENO
Petra Kučerová (CZ)
6
5.4.
NVP Bratislava (SK) - ZRUŠENO
Iveta Vojteková (SK)
3
4.4.
Victory Show - Bratislava (SK) - ZRUŠENO
Vladimír Javorčík (SK)
0
4.4.
Výstava jun.+ vet. Bratislava (SK) - ZRUŠENO
Tibor Havelka (SK)
1
4.4.
Výstava štěňat Bratislava (SK) - ZRUŠENO
Viera Vítková (SK)
0
29.3.
CACIB Salzburg (A) - ZRUŠENO
Marco Marabotto (I)
0
28.3.
CACIB Chemnitz (D) - ZRUŠENO
Rainer Jacobs (D)
5
28.3.
KV KPPP Lubná - ZRUŠENO
Stephen Randle Goodwin (UK)
16
15.3.
KV PK Stehelčeves - ZRUŠENO
Olga Dolejšová (CZ)
25
5.3.
Cruft´s 2020
Grace Godwin (UK)
 
1.3.
KV ICO Dolní Počernice
Zdenka Jílková (CZ)
39 / -1
1.3.
CACIB Graz (A)
Leni Finne (FIN)
0
2.2.
CACIB Brno
Katalin Kiss (HU)
10
1.2.
CACIB Brno C.Q.
Robert Kubeš (CZ)
10
26.1.
CACIB Nitra (SK)
Karl-Eric Johannson (SWE)
1
25.1.
CACIB Nitra (SK)
Dr. Miroslav Guniš (SK)
1
24.1.
CACIB Nitra (SK)
Dušan Paunović (SRB)
1
18.1.
Šampion šampionů ČR 2019
Michael Leonard (IRL)
1
12.1.
NVP Brno
Zdenka Jílková (CZ)
9

Termíny výstav v roce 2020 - uzávěrky, platby, rozhodčí, propozice