rozhodčí: Jakub Kadlec (CZ)
Psi - třída štěňat:
VN 1, Nejlepší štěně ... 4 ... REGAL MOON Astarte Gold (Regal Star Atarte Gold x Princess
Lawinia Astarte Gold), Červená Lucie
VN 2 ... 1 ... KASPIAN PRINCE Čínský démant (Yakee William Wallace at Livanda x
Fantaghiro Princess Čínský démant), Dosedělová Iveta
nenastoupil ... 2 ... KEEP CLOSE TO ME Diantes Sanches (In Your Dreams Diantes Sanche x
Brighter Than the Sun Fejeriya for Diantes Sanche), Büttner Ralf
nenastoupil ... 3 ... LUCKY STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Zully Čínský démant),
Dosedělová Iveta
Psi - třída dorostu:
VN 1, Nejlepší dorost ... 5 ... YANNICK Camargo Dione (Follow Me Living Legend x Parie
Imperial z Danova dvora), Kratinová Zdeňka
Psi - třída mladých:
V 1, CAJC, BOJ ... 6 ... BENJAMIN Pekinskiy Izumrud (Sunrise Dragon Lucas x Mishell
Pekinskiy Izumrud), Knoblová Veronika & Mráčková Eliška
Psi - mezitřída:
V 1, CAC ... 7 ... JOLLY JOKER Joliot (Angelio Black Čínský démant x Destiny de Abukantos
Joliot), Schreibová Kateřina
V 2, res. CAC ... 8 ... JCH. KASPAR JOLLY Joliot (Unique Boy Čínský démant x Francisca Thea
Joliot), Novotná Iva, PhDr.
Psi - třída otevřená:
V 1, titul nezadán ... 9 ... BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne
Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela
Psi - třída vítězů:
V 1, CAC, Nejlepší pes, BOS ... 10 ... CH. FANTASY STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x
Zully Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2, res. CAC ... 11 ... CH. CHERISHED CHARLEA Joliot (Lin-Pearl´s Noblesse Oblige x
Frederica Frida Joliot), Schreibová Kateřina
Psi - třída veteránů:
V 1 ... 12 ... CH. Sunrise Dragon NEW KING II (Sunrise Dragon Erema x Sunrise Dragon
Ballada), Stárková Radana
Psi - třída čestná:
V 1 ... 13 ... BRODY PANDA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon
Betty), Kaválková Katuše
Feny - třída štěňat:
VN 1 ... 14 ... KAITLYN Čínský démant (Yakee William Wallace at Livanda x Fantaghiro
Princess Čínský démant), Dosedělová Iveta
VN 2 ... 16 ... UNIQUE LION QUEEN z Danova dvora (Sunrise Dragon Lion King x Roma
Germanicus z Danova dvora), Červená Lucie
VN 3 ... 15 ... MAGIC MATYLDA Joliot (Cherished Charlea Joliot x Glamorous Grace Joliot),
Schreibová Kateřina
Feny - třída dorostu:
N 1 ... 17 ... KATRIN Vegda Pervaya (Paris-Pankras Iz Zamka Liubarta x Sunrise Dragon
Lovely Beauty), Knoblová Veronika & Mráčková Eliška
Feny - třída mladých:
V 1, CAJC ... 18 ... DAISY EMMA von Berchtold (Rumar Kapriz Revansh x Daphne Noire
Birillo Barrande), Fraňková Michaela
V 2 ... 19 ... DONA ELISABETH von Berchtold (Rumar Kapriz Revansh x Daphne Noire Birillo
Barrande), Záhejská Dana
nenastoupila ... 20 ... JARDIN CHERRY Afleur (Diamond x Akin Lion Uslada Skarett), Büttner
Ralf
Feny - mezitřída:,
V 1, CAC ... 21 ... JULIETTE Čínský démant (Unique Boy Čínský démant x Ellie-Ley Čínský
démant), Dosedělová Iveta
Feny - třída otevřená:
V 1, CAC, Nejlepší fena ... 23 ... CHARLOTTE CHARITY Joliot (Lin-Parl´s Noblesse Oblige x
Frederica Frida Joliot), Schreibová Kateřina
V D 2 ... 22 ... CARAMELA von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z
Podkrkonoší), Švejková Anna
nenastoupila ... 24 ... NEW STAR from Blue Baikal (Sunrise Dragon Amon Ra x Eks Maguiai
Cherry), Büttner Ralf
Feny - třída vítězů:
V 1, CAC ... 25 ... CH. CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver
moon shine), Škorpilová Alena
V 2, res. CAC ... 27 ... CH. HAPPINESS BLACKIE Čínský démant (Kisci Rock Star x Uriett
Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 3 ... 26 ... CH. DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon
Betty), Kaválková Katuše
Feny - třída veteránů:
V 1, BOV, BOB ... 29 ... ICH., EJW., EVW. BERNADETTE Joliot (Palacegarden Percival x
Quireen Camargo Dione), Schreibová Kateřina
V 2 ... 28 ... ZEINKA GOLD Achátová záře (Fén Xi Fú-Gift Klenot achátu x Jitřenka Modrý
horizont), Fraňková Michaela
Feny - třída čestná:
V 1 ... 30 ... ICH. CINEMA STAR Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia),
Hušková Silvie
V 2 ... 32 ... CH. LEONTÝNKA ENRICA z Danova Dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold
x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie
V 3 ... 31 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot),
Kombercová Jaroslava