TOPlist
Klubová výstava KPPP Hostouň - 9. července 2022


rozhodčí: Sara Nordin (SWE)



Psi - třída mladých

V 1, CAJC, BOJ ... 1 ... BARTON RIGBY Victoria and Victoria (Mateo Leon Lusky Land x Beauty Secret Victoria and Victoria), Harmáček Stanislav
V 2
... 3 ... REGAL MOON Astarte Gold (Regal Star Atarte Gold x Princess Lawinia Astarte Gold), Červená Lucie
V 3
... 2 ... KEEP CLOSE TO ME Diantes Sanches (In Your Dreams Diantes Sanche x Brighter Than the Sun Fejeriya for Diantes Sanche), Büttner Ralf (D)


Psi - mezitřída:

V 1, CAC ... 4 ... NICKOLAY BLACK Chrám nebes (Kelsey Chrám nebes x Genesha Good Lak Selli), Zdvihalová Michaela
V 2, titul nezadán
... 5 ... SIMBA LION KING z Danova dvora (Sunrise Dragon Lion King x Leontýnka Enrica z Danova dvora), Vrkoslavová Jana


Psi - třída otevřená:

V 1, CAC ... 6 ... BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela
V 2, res. CAC
... 7 ... WILIAM Camargo Dione (I´m The Only One Boss du Prieure aux Comtes x Marlen Fabio z Danova dvora), Brotánková Zuzana, Mgr.


Psi - třída vítĕzů:

V 1, CAC, Nejlepší pes, BOS ... 8 ... CH. ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin


Feny - třída štĕňat:


VN 1, Nejlepší štěně
... 9 ... SOPHIEY BLACK DIAMOND Peketown (Nero Shinesdreamdog Imperial Fluffy x Prihot Imperatora Bonita), Zdvihalová Michaela


Feny - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... 10 ... EUGENIA Imposant Spirit (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Selina Iz Zhasminovogo Dvortsa), Kaválková Katuše


Feny - třída  mladých:

V 1, CAJC ... 11 ... DAISY EMMA von Berchtold (Rumar Kapriz Revansh x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 12 ... OLIVIE TIMI Cavendiš (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Unibell Silver moon shine), Harmáček Stanislav


Feny - třída otevřená:

nenastoupila ... 13 ... CH. CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena


Feny - třída vítĕzů:


V 1, CAC, Nejlepší fena
... 14 ... CH. DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše


Feny - třída čestná:

V 1, BOB
... 15 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava
TOPlist
Richtrsbuch