TOPlist
Archiv výsledků výstav pro plemeno pekinéz (CZ, SK, A, D, PL, ...) - 2019
Datum
Druh a místo
Rozhodčí
Počet
8.12.
CACIB Nitra (SK) - statistika
Zdenka Jílková (CZ)
0
8.12.
CACIB Wels (A) - statistika
P. Machetanz (D) / T. Pehar (CRO)
0
7.12.
CACIB Wels (A) - statistika
T. Pehar (CRO) / P. Machetanz (D)
2
7.12.
CACIB Nitra (SK) - statistika
MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)
0
6.12.
CACIB Nitra (SK) - statistika
Nikola Smolić (CRO)
0
1.12.
CACIB Praha - statistika
Mgr. Zuzana Brotánková (CZ)
12
30.11.
CACIB Praha - statistika
Viera Vítková (SK)
16
16.11.
KV KPPP Charvatce - statistika
Olga Gracheva (RUS)
12
10.11.
KV PK Stehelčeves - statistika
Ladislav Peroutka (CZ)
23
27.10.
CACIB Bratislava (SK) C.Q.- stat.
Svend Lovenkjaer (DK)
2
26.10.
CACIB Bratislava (SK) - statistika
Krystyna Opara (PL)
4
25.10.
CACIB Bratislava (SK) - statistika
Miroslav Václavík (CZ) - změna
2
20.10.
KV ICO Dolní Počernice
Karel Hořák (CZ)
24 / -4
13.10.
CACIB Č. Budějovice
Olga Dolejšová (CZ)
10
13.10.
Bundessieger Dortmund (D)
Albert Easdon (UK)
3
11.10.
CACIB Dortmund (D)
Anita Klerks (UK)
4
6.10.
CACIB Komarom (H)
Anna Kochan (PL)
0
5.10.
CACIB Komarom (H) C.Q.
Tamas Jakkel (H)
0
4.10.
CACIB Komarom (H)
Svend Lovenkjaer (DK)
0
29.9.
Bundessieger Tulln (A)
Elizabeta Chwalibog (PL)
4 / -1
28.9.
CACIB Tulln (A)  C.Q.
Lorenzo Maite Gonzalbo (E)
2
15.9.
Speciální výstava 2019
Iveta Dosedělová (CZ)
16 / -1
8.9.
NVP Olomouc
Olga Dolejšová (CZ)
6
8.9.
CACIB San Marino  (RSM)
Castells Lladosa (E)
1
7.9.
NV (CAC) San Marino (RSM)
Linda Voláriková (SK)
0
7.9.
SV (CAC) San Marino (RSM)
Argente del Castillo A. (RSM)
0
25.8.
CACIB Mladá Boleslav C.Q.
RNDr. Jaroslava Ovesná (CZ)
25 / -2
25.8.
German Winner Leipzig (D)
Mgr. Zuzana Brotánková (CZ)
4
25.8.
CACIB Leipzig (D)
Rob Douma (NL)
3
18.8.
CACIB Bratislava (SK)
Dr. Miroslav Guniš (SK) - změna
4
17.8.
CACIB Innsbruck (A) - statistika
Elfriede Heidecke (A)
2
17.8.
CACIB Innsbruck (A) - statistika
Marija Kavcic (SLO) - změna
2
17.8.
CACIB Bratislava (SK)
Zdenka Jílková (CZ)  - změna
10
14.7.
NVP Mladá Boleslav
Mgr. Božena Ovesná (CZ)
11
14.7.
CACIB Oberwart (A) C.Q.
Zdenka Jílková (CZ)
8
14.7.
CACIB Nürnberg (D)
Carole Garhofer (A)
3
13.7.
NVP Nürnberg (D)
Willi Güllix (D)
3
13.7.
CACIB Sárvár (H) - neúplné
Dorota Witkowska (PL)
4
12.7.
CACIB Sárvár (H)
Kardos Vilmos (H)
3
7.7.
CACIB Velká Ida (SK)
Boroš Devi Danijel (SRB)
0
6.7.
CACIB Velká Ida (SK)
Viera Vítková (SK)
0
30.6.
NVP Klatovy
Sergej Vanža (SK)  - změna
14
23.6.
CACIB Brno
Robert Kubeš (CZ)
12
16.6.
Austrian Winner Wels (A)
Dr. Andreas Schemel (A)
23 / -4
15.6.
EDS 2019 Wels (A)
Zaur Agabeyli (AZE)
36 / -5
9.6.
KV ICO D. Počernice
Antonín Mudra (CZ)
37 / -4
9.6.
CACIB Nitra (SK) C.Q.
Dušan Paunović (SRB)
3 / -1
8.6.
CACIB Nitra (SK)
Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
4 / -1
7.6.
CACIB Nitra (SK)
Tunold-Hanssen Anders  (NOR)
3
2.6.
KV KPPP Lubná (u Rak.)
Erika Homonnai (H)
13
2.6.
CACIB Erfurt (D)
Henry Stenley (UK)
5
1.6.
NVP Erfurt (D)
Angelika Trux (D)
7 / - 1
19.5.
CACIB Litoměřice
Iveta Dosedělová (CZ)
11
12.5.
CACIB Wieselburg (A)
Otakar Vondrouš (CZ)
6
5.5.
CACIB Lučenec (SK)
Katalin Radvánszky (H)
3
4.5.
CACIB Lučenec (SK)
Dušan Kuriš (SK)
3
1.5.
CACIB Zadar (CRO)
Inga Siil (EST)
2
30.4.
CACIB Zadar (CRO)
Livija Zizevske (LIT)
2
29.4.
CACIB Zadar (CRO)
Igoris Zizevskis (LIT)
2
28.4.
CACIB Zadar (CRO)
Boris Spoljarić (CRO)
2
27.4.
CACIB Zadar (CRO)
Nikola Smolić (CRO)
2
27.4.
CACIB Opole (PL)
Mgr. Tomáš Kučera (CZ)
8
26.4.
Klubová výstava Opole (PL)
Marie Petersen (DK)
6 / -2
21.4.
CACIB Praha
Olga Dolejšová (CZ)
17 / -1
14.4.
CACIB České Budějovice
Željko Lozic (SRB) - změna
15 / -1
14.4.
CACIB Chemnitz (D)
Gerda Kast (D)
4
7.4.
NVP Ostrava
Tibor Havelka (SK) - změna
5 / -1
31.3.
CACIB Salzburg (A)
José Homem de Mello (POR)
3
30.3.
ÖZK KV Salzburg (A)
Dušan Paunović (SRB)
3
30.3.
KV KPPP Lubná u Rakovníka
Herbert Hess (D)
20 / -2
10.3.
CACIB Graz (A)
Tatjana Urek (SLO)
4
10.3.
Cruft´s 2019
Gary Thomas (UK)
84
9.3.
CACIB Offenburg (D)
Linda Reinelt-Gebauer (D)
5 / -2
3.3.
KV ICO Dolní Počernice
Ing. Alena Košťálová (CZ) - změna
33 / -3
24.2.
KV PK Stehelčeves
Robert Kubeš (CZ)
31
24.2.
NVP Bratislava  (SK)
MVDr. G. Ridarčíková (SK)
0
23.2.
Výstava štěňat Bratislava (SK)
Tibor Havelka (SK)
0
23.2.
Victory Show + ŠŠ 2018
Viera Vítková / Ing. J. Matyáš (SK)
0
3.2.
CACIB Brno
Zdenka Jílková (CZ)
12
2.2.
CACIB Brno C.Q.
Rafal First (PL)
12
27.1.
CACIB Nitra (SK)
Linda Voláriková (SK)
3
26.1.
CACIB Nitra (SK)
Rafal First (PL)
4
25.1.
CACIB Nitra (SK)
Volodymyr Shyian (UA)
3
19.1.
Šampion šampionů ČR 2018
Pietro Paolo Condo (I)
1
13.1.
NVP Brno
Robert Kubeš (CZ)
10
Termíny výstav v roce 2019 - uzávěrky, platby, rozhodčí, propozice