TOPlist
Klubová výstava ICO Dolní Počernice - 24. října 2021


TOPlist
TOPlist
rozhodčí: Olga Dolejšová (CZ)    
Tituly "Vítěz barevného rázu" a "Čestný vítěz výstavy" - POUZE PRO ČLENY Interclubu Orient  (nejedná se tedy o nejlepší jedince v barevném rázu, o nejlepšího jedince z tříd čestných)  u Vítěze barevného rázu se ne zcela logicky hodnotí pouze barva - ne celkové kvality jedince !) !!!
Psi - třída dorostu:

VN 1
... 1 ... Elitline BEST MAN (Elitline Fortunat x Elitline Tselsiya), Zadáková Jarmila


Psi - třída mladých:

V 1, CAJC, Vítěz barevného rázu ... ... Sunrise Dragon ONE FOR YOU GEROMO (Magic Lord Sunrise Dragon x Irresistible Girl Sunrise Dragon), Anýžová Dana
V 2
... 3 ... NICKOLAY Chrám nebes (Kelsey Chrám nebes x Genesha Good Lak Selli), Zdvihalová Michaela


Psi - mezitřída:

V 1, CAC ... 4 ... INSPIRING FLAME OF Joliot (Vittorio Black Čínský démant x Bernadette Joliot), Kubíčková Eva


Psi - třída otevřená:

V 1, CAC, Nejlepší pes ... 5 ... JCH. ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin


Psi - třída vítězů:

V 1, CAC
... 7 ... CH. ELSIEN GIO Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Franěk Martin
V 2, res. CAC
... 6 ... CH. ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Veverková Klára, Mgr.


Psi - třída veteránů:


V 1, Vítěz barevného rázu, BOV
... 8 ... KELSEY Chrám nebes (Boulky du Domaine des Nuits de Satin x Isis Chrám nebes), Zdvihalová Michaela


Psi - třída čestná:

V 1, Čestný vítěz výstavy, Vítěz barevného rázu, BOB
... 10 ... GCH. FRODO Xiao-Shan (Amoxius Xiao-Shan x Merri-Lu von La-Bri), Dolečková Barbora
V 2
... 9 ... APACHE De Los Cubanitos (Edelweis Iz Mira Feretty x De Los Cubanitos Mokalatte Party), Kaválková Katuše


Pi - mimo konkurenci:

11 ... JCH. DORIAN Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhája Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora


Feny - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... 12 ... DAISY EMMA von Brchtold (Rumar Kapriz Revansh x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela


Feny - třída mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... 13 ... LIXY QUEEN BLACKIE Klenot achátu (Chip Dragon Klenot achátu x Grace Kelly z Podkrkonoší), Skákalíková Lucie


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 14 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC ... 15... CATHY von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Fraňková Michaela


Feny - třída vítězů:

V 1, CAC, Nejlepší fena, BOS ... 17 ... CH. CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena
V 2, res. CAC
... 16 ... CH. CARMINE ABIGALE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Přidalová Zuzana
nenastoupila
... 18 ... CH. Holli Bob LATIFAH QUEEN (Holli Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora