TOPlist
KV KPPP Martiněves - 24. července 2021
rozhodčí: Ing. Naděžda Klírová (CZ)



Psi - třída štěňat:

VN 1, Nejlepší štěně ... 1 ... Elitline BEST MAN (Elitline Fortunat x Elitline Tselsiya), Zadáková
Jarmila


Psi - třída dorostu:

N 1 ... 2 ... Sunrise Dragon ONE FOR YOU GEROMO (Sunrise Dragon Magic Lord x Sunrise
Dragon Irresistible Girl), Anýžová Dana


Psi - třída mladých:

VD 1 ... 3 ... NICKOLAY Chrám nebes (Kelsey Chrám nebes x Gnesha Good Lak Selli),
Zdvihalová Michaela


Psi - mezitřída:

V 1, CAC, Nejlepší pes ... 4 ... WILIAM Camargo Dione (I´m The Only One Boss du Prieure
aux Comtes x Marlen Fabio z Danova dvora), Brotánková Zuzana, Mgr.


Psi - třída otevřená:

V 1, CAC ... 5 ... JCH. ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x
Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin
V 2, res. CAC ... 6 ... ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová
záře), Veverková Klára, Mgr.
V 3 ... 7 ... Rumar Kapris REWANSH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava),
Záhejská Dana


Psi - třída veteránů:

V 1 ... 8 ... KELSEY Chrám nebes (Boulky du Domaine ds Nuits d Satin x Isis Chrám nebes),
Zdvihalová Michaela


Psi - třída čestná:

V 1, BOB, Nejlepší pes IX. FCI skupiny - 5. místo ... 10 ... GCH. FRODO Xiao-Shan (Dorian
Xiao-Shan x Abhája Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora
V 2 ... 9 ... ICH. FANDOR JEROME Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Kšánová
Dagmar


Feny - třída mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... 12 ... GENESIS JIDORAN Birillo Barrande (Jidoran Macca x Casarah
Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2 ... 11 ... GBRIGHT IDEA Val´s Tsvetov (Val´s Tsvetov Marmelade Ready x Val´s Tsvetov
Tizaiána), Bezděk Lubomír
V 3 ... 14 ... ROMA GERMANICUS z Danova dvora (Germanicus King z Danova dvora x
Charlotte Romeo z Danova dvora), Červená Lucie


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 15 ... Holli Bob LATIFAH QUEEN (Holli Bob Face Control x Argos Mori Gavana),
Dolečková Barbora
V 2, res. CAC ... 14 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise
Dragon Betty), Kaválková Katuše


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC, Nejlepší fena, BOS ... 18 ... FATIMA EYWA Birillo Barrande (Jordan Maha x
Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2, res. CAC ... 16 ... CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver
moon shine), Škorpilová Alena
V 3 ... 19 ... UNIBELL Silver moon shine (Oliver Silver moon shine x Meggie Silver moon shine),
Bezděk Lubomír
VD 4 ... 17 ... DOROTKA z Podkrkonoší (Savelina Harisim Sweet x Cynthia Silver moon shine),
Fraňková Michaela


Feny - třída vítězů:

V 1, CAC ... 20 ... CH. SELINA Iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon Iz Zamka Liubarta With
Takeshi x Vasiliska Sharm Varverensi), Kaválková Katuše


Feny - třída veteránů:

V 1, BOV, Nejlepší veterán výstavy - 3. místo ... 21 ... GCH. Sunrise Dragon BETTY (Sunrise
Dragon Erema x Karmelita Debua), Kaválková Katuše


Feny - třída čestná:

V 1 ... 22 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot),
Kombercová Jaroslava


TOPlist
TOPlist