TOPlist
Klubová výstava KPPP Lubná u Rakovníka - 12. června 2021 - náhradní termín za 2020
rozhodčí: Hana Ahrens (A)



Psi - třída mladých:

V 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ ... 1 ... CHARLIE BLACK STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
diskvalifikován
... 2 ... NICKOLAY Chrám nebes (Kelsey Chrám nebes x Gnesha Good Lak Selli), Zdvihalová Michaela
(v Richtersbuchu pořadatele uvedeno "diskv. - neposouzen" - viz. níže - což jsou dle VŘ ČMKU dvě různé věci - dle svědků události spíše diskvalifikován - avšak uvádíme "bez záruky")


Psi - mezitřída:

V 1, titul nezadán ... 3 ... WILIAM Camargo Dione (I´m The Only One Boss du Prieure aux Comtes x Marlen Fabio z Danova dvora), Brotánková Zuzana, Mgr.


Psi - třída otevřená:

V 1, CAC ... 4 ... GORGEOUS STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Zariella Čínský démant), Dosedělová Iveta
VD 2
... 5 ... Rumar Kapris REWANCH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava), Záhejská Dana


Psi - třída vítězů:

V 1, CAC, Klubový vítěz,  BOB ... 6 ... JCH. FANTASY STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Zully Čínský démant), Dosedělová Iveta


Psi - třída čestná:

V 1 ... 8 ... GCH. FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhája Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora
V 2 ... 7 ... ICH. FANDOR JEROME Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Kšánová Dagmar


Feny - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... 9 ... JULIETTE Čínský démant (Unique Booy Čínský démant x Ellie-Ley Čínský démant), Dosedělová Iveta


Feny - třída mladých:

VD 1 ... 10 ... CHARLENE BLACKIE  Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta


Feny - mezitřída:

V 1, CAC, Klubový vítěz, BOS ... 12 ... Holli Bob LATIFAH QUEEN (Holli Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora
V 2, res. CAC
... 11 ... CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC ... 13 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše


Feny -  třída vítězů:

V 1, CAC ... 14 ... JCH. SELINA Iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon Iz Zamka Liubarta With Takeshi x Vasiliska Sharm Varverensi), Kaválková Katuše


Feny - třída veteránů:

V 1, BOV ... 15 ... GCH. Sunrise Dragon BETTY (Sunrise Dragon Erema x Karmelita Debua), Kaválková Katuše
V 2 ... 16
... ICH. URIETT BLACKIE Čínský démant (Kisci The Man in Black x Nanette Blue Čínský démant), Dosedělová Iveta


Feny - třída čestná:

V 1 ... 17 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava


VR_diskvalifikace RB_KV_KPPP_12.06.2021
TOPlist
TOPlist