TOPlist
Klubová výstava ICO Dolní Počerrnice - 30. srpna 2020
NÁHRADNÍ TERMÍN

rozhodčí: Ing. Alena Košťálová (CZ)


Tituly "Vítěz barevného rázu" a "Čestný vítěz výstavy" - POUZE PRO ČLENY Interclubu Orient  (nejedná se tedy o nejlepší jedince v barevném rázu, o nejlepšího jedince z tříd čestných)  u Vítěze barevného rázu se ne zcela logicky hodnotí pouze barva - ne celkové kvality jedince !) !!!
strakoši a bílí
černí a modří
ostatní
celkem
Psi - třída štěňat
 
0
Psi - třída dorostu
1 / -1
1
2 / -1
Psi - třída mladých
1
 
2
3
Psi - mezitřída
1
1
2
Psi - třída otevřená
1
2
1
4
Psi - třída vítězů
1
1
Psi - třída veteránů
 
2
2
Psi - třída čestná
 
1
 
1
Psi - mimo konkurenci
   
0
Feny - třída štěňat
1
1
Feny - třída dorostu
1
1
1 / -1
3 / -1
Feny - třída mladých
3
3
6
Feny - mezitřída
1
1
2
Feny - třída otevřená
1
1
Feny - třída vítězů
1
2
3
Feny - třída veteránů
 
1
1
2
Feny - třída čestná
   
1
1
Feny - mimo konkurenci
     
0
CELKEM
7 / -1
14
13 / -1
34 / -2
STRAKOŠI a BÍLÍ


Psi - třída dorostu:

nenastoupil  ... 1 ... DUSTIN Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Harmáček Stanislav


Psi - třída mladých:

V 1, Primus Junior ... 3 ... Rumar Kapris REWANCH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava), Záhejská Dana


Psi - třída otevřená:


V 1, Primus Senior, res. CAC ... 8 ... SAMUEL Silver moon shine (Oliver Siver moon shine x Citta z Podkrkonoší), Štěpánková Jiřina


Feny - třída dorostu:

VN 1 ... 17 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše


Feny -mezitřída:


V 1, Primus Senior, titul nezadán ... 26 ... Zolotoy Krokus MEGGY (Zolotoy Krokus Berendey x Zolotoy Krokus Maysun), Záhejská Dana


Feny - třída otevřená:

V 1, Primus Senior, CAC, Vítěz barevného rázu ... 28 ... CH. DOROTKA z Podkrkonoší (Savelina Harisim Sweet x Cynthia Silver moon shine), Fraňková Michaela


Feny - třída vítězů:

V 1, Primus Senior, res. CAC ... 29 ... CH. CARMINE ABIGALE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Přidalová Zuzana



ČERNÍ a MODŘÍ




Psi - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... 2 ... CHARLIE BLACK STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta


Psi - mezitřída:

VD 1 ... 6 ... BASTIEN ADRIANO Jir-ma (Misticheskiy Graal Adriano x Jolie Ann Klenot achátu), Štěpánková Jiřina


Psi - třída otevřená:


V 1, Primus Senior, CAC, Nejlepší pes ... 9 ... JCH. EDMOND MORETI Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2 ... 10 ... ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Veverková Klára, Mgr.


Psi - třída vítězů:

V 1, Primus Senior, CAC ... 12 ... JCH. ELSIEN GIO Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Franěk Martin


Psi - třída veteránů:


V 1, Primus Veterán, Nejlepší veterán, BOV ... 14 ... ICH. VANGELI BLACK Čínský démant (Kisci The Man in Black x Gia Chrám nebes), Dosedělová Ivela
V 2
... 13 ... ICH. Misticheskiy Graal ADRIANO (Bentley Iz Mira Kabanovoy x Aisingioro Vanessa May), Zadáková Jarmila


Psi - třída čestná:

V 1, Primus Senior, Vítěz barevného rázu, Čestný vítěz výstavy, BOB ... 15 ... CH. FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora


Feny - třída štěňat:


VN 1, Nejlepší štěně ... 16 ... GENESIS JIDORAN Birillo Barrande (Jidoran Macca x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie


Feny - třída dorostu:

VN 1 ... 18 ... CHARLENE BLACKIE Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta


Feny - třída mladých:

V 1, Primus Junior
... 21 ... HAPPINESS BLACKIE Čínský démant (Kisci Rock Star x Uriett Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2
... 22 ... Holly Bob LATIFAH QUEEN (Holly Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora
V 3
... 20 ... COCO von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Šedivá Marie


Feny - třída veteránů:

V 1, Primus Veterán ... 32 ... ICH. UNIBELL BLACKIE Čínský démant (Kisci The Man in Black x Nanette Blue Čínský démant), Dosedělová Iveta




OSTATNÍ


Psi - třída mladých:

V 1, Primus Junior, CAJC, BOJ ... 5 ... FANTASY STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Zully Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2 ... 4 ... BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela


Psi - mezitřída:

V 1, Primus Senior, CAC, Vítěz barevného rázu ... 7 ... ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin


Psi - třída otevřená:

V 1, Primus Senior ... 11 ... ELLIOT Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Přidalová Zuzana


Feny - třída dorostu:

nenastoupila ... 19 ... NANCY Cavendiš (Edmond Moretti Birillo Barrande x Shelly Siver Moon Shine), Harmáček Stanislav


Feny - třída mladých:


V 1, Primus Junior, CAJC ... 25 ... FATIMA EYWA Birillo Barrande (Jordan Maha x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2
... 24 ... CATHY von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Fraňková Michaela
V 3 ... 23 ... CARAMELA von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Švejková Anna


Feny - mezitřída:


V 1, Primus Senior, titul nezadán ... 27 ... BETHANY ADRIANA Jir-ma (Misticheskiy Graal Adriano x Jolie Ann Klenot achátu), Humplová Martina


Feny - třída vítězů:

V 1, Primus Senior, CAC, Nejlepší fena, BOS ... 31 ... JCH. SELINA Iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon Iz Zamka Liubarta With Takeshi x Vasiliska Sharm Varverensi), Kaválková Katuše
V 2 ... 30 ... CH. GLORIE GINA z Podkrkonoší (Combichrist Xiao-Shan x Barunka z Podkrkonoší), Ivanovič Marek


Feny - třída veteránů:

V 1, Primus Veterán, Nejlepší veterán
... 33 ... ICH. FÍBÍ z Jasmínové rokle (Lancelot Čínský démant x Mary Poppins del Palazzo Imperiale), Kšánová Dagmar


Feny - třída čestná:

V 1, Primus Senior ... 34 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava