TOPlist
Klubová výstava Pekinéz klubu Stehelčeves - 12. července 2020
rozhodčí: Olga Dolejšová (CZ) - náhradní termín



Psi - třída dorostu:


VN 1
... 1 ... DUSTIN Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Harmáček Stanislav


Psi - třída mladých:

V 1, CAJC ... 2 ... BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela
V 2 ... 3 ... Rumar Kapris REWANCH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava), Záhejská Dana


Psi - mezitřída:

V 1, CAC ... 4 ... ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin


Psi - třída otevřená:


V 1, CAC, Nejlepší pes, BOB
... 6 ... JCH. EDMOND MORETI Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2, titul nezadán
... 7 ... ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Veverková Klára, Mgr.
nenastoupil
... 5 ... CASPIEN APACHE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Hojdová Jaroslava
nenastoupil
... 8 ... KENDY FABIO z Danova dvora (Fabio z Danova dvorar x Charlotte Romeo z Danova dvora), Hojdová Jaroslava


Psi - třída vítězů:

V 1, CAC ... 10 ... CH. FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora
V 2, res. CAC ... 9 ... JCH. ELSIEN GIO Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Franěk Martin


Psi - třída veteránů:

V 1 ... 11 ... ICH. FABIO z Danova dvora (Kiss of the Dragon del Palazzo Imperiale x Dascha z Danova dvora), Červená Lucie


Psi - třída čestná:

V 1 ... 12 ... ICH. FANDOR JEROME Joliot (Lionell Čínský démant x Bernadette Joliot), Kšánová Dagmar
V
2 ... 13 ... CH. Sunrise Dragon NEW KING II (Sunrise Dragon Erema x Sunrise Dragon Ballada), Stárková Radana


Feny - třída štěňat:

VN 1, Nejlepší štěně ... 14 ... NANCY Cavendiš (Edmond Moretti Birillo Barrande x Shelly Siver Moon Shine), Harmáček Stanislav


Feny - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... 15 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše
VN 2
... 16 ... FATIMA EYWA Birillo Barrande (Jordan Maha x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie
VN 3 ... 17 ... Holly Bob LATIFAH QUEEN (Holly Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora


Feny - třída mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... 19 ... CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena
V 2
... 18 ... CATHY von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Fraňková Michaela
VD 3
... 20 ... COCO von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Šedivá Marie
VD 4
... 21 ... Zolotoy Krokus MEGGY (Zolotoy Krokus Berendey x Zolotoy Krokus Maysun), Záhejská Dana


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 22 ... JCH. SELINA Iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon Iz Zamka Liubarta With Takeshi x Vasiliska Sharm Varverensi), Kaválková Katuše


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC ... 23 ... JUSTINE z Danova dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie


Feny - třída vítězů:

V 1, CAC, Nejlepší fena, BOS ... 24 ... CH. XASARAH Perlová koruna (Bilanciato´s Balocco Astarte Gold x Nina Astarte Perlová koruna), Machowská Vlasta


Feny - třída veteránů:

V 1, BOV ... 25 ... ISANTA GIFT Modrý horizont (Christmas Gift del Palazzo Imperiale x Wanessa Princess Svámí), Hellingerová Miluše


Feny - třída čestná:

V 1 ... 27 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava
V 2 ... 26 ... ICH. CINEMA STAR Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Hušková Silvie