TOPlist
Klubová výstava KPPP Charvatce - 9. srpna 2020
náhradní termín + změna termínu

!!!! dle propozic výstavy je termín 8.8.2020, dle dogoffice je však 9.8.2020 (v DO nahrány propozice na minulou výstavu v červnu 2020) !!!!

na tuto výstavu byly odmítnuty přihlášky bez udání důvodu (v souladu s VŘ ČMKU) - jednalo se o celkem 4 psy - pro informaci o "odstraněné" nevhodné konkurenci :-) :-) :-)


rozhodčí: Jens Bruse (D)




Psi - třída štěňat:

1 odmítnutá přihláška


Psi - třída dorostu:


1 odmítnutá přihláška

VN 1, Nejlepší dorost
... 2 ... WILIAM Camargo Dione (I´m The Only One Boss du Prieure aux Comtes x Marlen Fabio z Danova dvora), Brotánková Zuzana, Mgr.
VN 2 ... 1 ... CHARLIE BLACK STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Yllaya Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta



Psi - třída mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... 4 ... FANTASY STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Zully Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2
... 3 ... BENJAMIN von Berchtold (Chipp Dragon Klenot achátu x Daphne Noire Birillo Barrande), Fraňková Michaela
V 3 ... 5 ... Rumar Kapris REWANCH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava), Záhejská Dana


Psi - mezitřída:

1 odmítnutá přihláška

V 1, CAC
... 6 ... ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin


Psi - třída otevřená:


V 1, CAC
... 7 ... JCH. ETIENNE Čínský démant (Kisci Rock and Fire x Zariella Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2, res. CAC ... 8 ... JCH. EDMOND MORETI Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie


Psi - třída vítězů:

V 1, CAC, Nejlepší pes, BOS ... 9 ... CH. FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora


Psi - třída čestná:

V 1 ... 10 ... ICH. Kisci ROCK STAR (Kisci MoviStar x Kisci Red MaDonna), Dosedělová Iveta


Feny - třída štěňat:


VN 1, Nejlepší štěně
... 11 ... GENESIS JIDORAN Birillo Barrande (Jidoran Macca x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie


Feny - třída dorostu:

1 odmítnutá přihláška

VN 1
... 13 ... FATIMA EYWA Birillo Barrande (Jordan Maha x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie
VN 2
... 12 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše
VN 3
... 15 ... QWINIS LEGEND z Danova dvora (Follow Me Living Legend x Mannon Fabio z Danova dvora), Zítková Jana
VN 4 ... 14 ... PARIS IMPERIALE z Danova dvora (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Leontýnka Enrica z Danova dvora), Brotánková Zuzana, Mgr.



Feny - třída mladých:

V 1, CAJC ... 19 ... Holly Bob LATIFAH QUEEN (Holly Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora
V 2
... 17 ... CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena
V 3
... 18 ... HAPPINESS BLACKIE Čínský démant (Kisci Rock Star x Uriett Blackie Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 4
... 16 ... CATHY von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Fraňková Michaela


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 20 ... Zolotoy Krokus MEGGY (Zolotoy Krokus Berendey x Zolotoy Krokus Maysun), Záhejská Dana


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC ... 21 ... CH. DOROTKA z Podkrkonoší (Savelina Harisim Sweet x Cynthia Silver moon shine), Fraňková Michaela
V 2, res. CAC ... 22 ... LEONTÝNKA ENRICA z Danova Dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie


Feny - třída vítězů:

V 1, CAC, Nejlepší fena, BOB
... 23 ... JCH. SELINA Iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon Iz Zamka Liubarta With Takeshi x Vasiliska Sharm Varverensi), Kaválková Katuše


Feny - třída veteránů:

V 1, BOV
... 24 ... ICH. MARY POPPINS del Palazzo Imperiale (Pekehuis Spirit od Gold x Miliondollarbaby del Palazzo Imperiale), Kšánová Dagmar


Feny - třída čestná:

V 1
... 25 ... ICH. ELLA ELLE L´A Joliot (Bellablakes Dandadazla x Bernadette Joliot), Kombercová Jaroslava