TOPlist
Klubová výstava KPPP Budyně nad Ohří - 6. června 2020
rozhodčí: RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc. (CZ)



Psi - třída štěňat:

VN 1 ... 1 ... DUSTIN Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Harmáček Stanislav


Psi - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... 2 ... FANTASY STAR Čínský démant (Kisci Rock Star x Zully Čínský démant), Dosedělová
VN 2
... 3 ... WILIAM Camargo Dione (I´m The Only One Boss du Prieure aux Comtes x Marlen Fabio z Danova dvora), Brotánková Zuzana, Mgr.


Psi - třída mladých:

V 1, titul nezadán ... 5 ... Rumar Kapris REWANCH (Melary Kerion for Rumar Kapris x Rumar Kapris Yava), Záhejská Dana
V 2 ... 4 ... ANGELLO DAMIEN von Berchtold (Don Giovani Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Franěk Martin


Psi - třída otevřená:

V 1, CAC ... 7 ... JCH. EDMOND MORETI Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2, res. CAC
... 9 ... JCH. ETIENNE Čínský démant (Kisci Rock and Fire x Zariella Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 3 ... 8 ... ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Veverková Klára, Mgr.
nenastoupil
... 6 ... CASPIEN APACHE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Hojdová Jaroslava
nenastoupil
... 10 ... KENDY FABIO z Danova dvora (Fabio z Danova dvorar x Charlotte Romeo z Danova dvora), Hojdová Jaroslava



Psi - třída vítězů:

V 1, CAC, Nejlepší pes, BOB ... 11 ... JCH. ELSIEN GIO Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Franěk Martin
V 2, res. CAC ... 12 ... FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora
V 3
... 13 ... ICH. GERMANICUS KING z Danova dvora (King Iz Zhasminovogo dvortsa x Katty Gift Perlová koruna), Červená Lucie


Psi - třída veteránů:

V 1, BOV ... 15 ... ICH. UNIQUE BOY Čínský démant (Kisci The Man in Black x Nanette Blue Čínský démant), Dosedělová Iveta
V 2 ... 14 ... ICH. BOY TRICKI WOO Xiao-Shan (Amoxius Xiao-Shan x Merri-Li von La-Bri), Dolečková Barbora


Psi - třída čestná:

V 1 ... 16 ... ICH. Follow Me LIVING LEGEND (Follow Me Just Perfect x I´m So Sexy du Prieure aux Comtes), Brotánková Zuzana, Mgr.


Feny - třída štěňat:


VN 1, Nejlepší štěně
... 17 ... DOROTHEA Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Sunrise Dragon Betty), Kaválková Katuše
VN 2 ... 18 ... NANCY Cavendiš (Edmond Moretti Birillo Barrande x Shelly Siver Moon Shine), Harmáček Stanislav


Feny - třída dorostu:

VN 1 ... 20 ... FATIMA EYWA Birillo Barrande (Jordan Maha x Cinema Star Birillo Barrande), Hušková Silvie
VN 2 ... 19 ... CERY Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena
VN 3
... 21 ... Holly Bob LATIFAH QUEEN (Holly Bob Face Control x Argos Mori Gavana), Dolečková Barbora


Feny - třída  mladých:

V 1, CAJC, BOJ ... 22 ... CATHY von Berchtold (Elsien Gio Birillo Barrande x Dorotka z Podkrkonoší), Fraňková Michaela


Feny - mezitřída:

V 1, CAC ... 23 ... Zolotoy Krokus MEGGY (Zolotoy Krokus Berendey x Zolotoy Krokus Maysun), Záhejská Dana


Feny - třída otevřená:

V 1, CAC ... 25 ... JUSTINE z Danova dvora (Butogne King Venus Bohemia Gold x Enrica z Danova dvora), Červená Lucie
VD 2 ... 24  ... JCH. CELLESTE ABIGALE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Záhejská Dana


Feny - třída vítězů:

V 1, CAC, Nejlepší fena, BOS ... 26 ... JCH. SELINA Iz Zhasminovogo Dvortsa (Platon Iz Zamka Liubarta With Takeshi x Vasiliska Sharm Varverensi), Kaválková Katuše


Feny - třída veteránů:


V 1
... 27 ... KATTY GIFT Perlová koruna (Christmas Gift del Palazzo Imperiale x Dingelin Duet Perlová koruna), Červená Lucie