TOPlist
Klubová výstava ICO Dolní Počernice - 3. března 2019
rozhodčí: Ing. Alena Košťálová (CZ)
                                      - změna dle propozic Iuza Beradze (CZ)
KV ICO 3.3.2019 - statistika k 12.2.2019 KV ICO 3.3.2019 - statistika 18.2.2019
strakoši a bílí
černí a modří
ostatní
celkem
Psi - třída štěňat
 
1
1
Psi - třída dorostu
1
1
Psi - třída mladých
2
3
2
7
Psi - mezitřída
1
2
3
Psi - třída otevřená
1
2
3
Psi - třída vítězů
 
1
1
Psi - třída veteránů
   
0
Psi - třída čestná
2
1
3
Psi - mimo konkurenci
 
1
1
Feny - třída štěňat
1
1
Feny - třída dorostu
0
Feny - třída mladých
3
3
6
Feny - mezitřída
1
1
Feny - třída otevřená
2
1
3
Feny - třída vítězů
1
1
Feny - třída veteránů
   
1
1
Feny - třída čestná
0
Feny - mimo konkurenci
     
0
CELKEM
5
12
16
33
STRAKOŠI a BÍLÍ


Psi - třída mladých:

V 1, Primus Junior ... CUBANITOS APACHE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Kroftová Bedřiška
V 2
... STUART Silver moon shine (Oliver Siver moon shine x Citta z Podkrkonoší), Kvapilová Květa


Feny - třída mladých:

V 1, Primus Junior, Vítěz barevného rázu ... CARMINE ABIGALE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Přidalová Zuzana
VD 2
... UNIBELL Silver moon shine (Oliver Silver moon shine x Megie Silver moon shine), Harmáček Stanislav
nenastoupila ... URSULA Silver moon shine (Oliver Silver moon shine x Megie Silver moon shine), Kvapilová Květa





ČERNÍ a MODŘÍ




Psi - třída dorostu:

VN 1, Nejlepší dorost ... FRODO Xiao-Shan (Dorian Xiao-Shan x Abhaja Blackie Achátová záře), Dolečková Barbora


Psi - třída mladých:


V 1, Primus Junior, CAJC, BOJ ... EDMOND MORETI Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Hušková Silvie
V 2 ... ELSIEN BOCELINO Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Kupková Jana
V 3 ... ELSIEN GIO Birillo Barrande (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Casarah Noire Birillo Barrande), Franěk Martin


Psi - mezitřída:

V 1, Primus Senior, res. CAC ... ELIJAH Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Veverková Klára, Mgr.


Psi - třída otevřená:

V 1, titul nezadán ... TREMONS Camargo Dione (I´m the Only One Boss du Prieure aux Comtes x Prihot Imperatora Raisi Velkolepnaya), Harmáček Stanislav


Psi - třída čestná:


V 1, Primus Senior, Čestný vítěz výstavy ... GCH. OLIVER Silver moon shine (Gwendolin Silver moon shine x Sunrise Dragon Fantastic Chic), Kvapilová Květa
nenastoupil ... ICH. Misticheskiy Graal ADRIANO (Bentley Iz Mira Kabanovoy x Aisingioro Vanessa May), Zadáková Jarmila


Psi - třída mimo konkurenci:

V 1 ... DORIAN Xiao-Shan (Amoxius Xiao-Shan x Merri-Lu von La-Bri), Dolečková Barbora


Feny - třída otevřená:


V 1, Primus Senior, CAC ... ISABEL Silver moon shine (Gaffi Black Klenot achátu x Aileen Angel Silver moon shine), Kroftová Bedřiška
nenastoupila ... DAPHNE NOIRE Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Fraňková Michaela


Feny - třída vítězů:

V 1, Primus Senior, CAC, Klubový vítěz, BOS ... ICH. CASARAH NOIRE Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Hušková Silvie




OSTATNÍ


Psi - třída štěňat:

VN 1, Nejlepší štěně ... ARČI Bella Baby Dog (Chipp Dragon Klenot achátu x Nella Jir-Bo), Mrázková Pavla


Psi - třída mladých:

V 1, Primus Junior ... ASLAN Sheldonii Pink (Imperial Iz Zhasminovogo Dvortsa x Nelly Silver moon shine), Škorpilová Alena
V 2
... CASPIEN APACHE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Hojdová Jaroslava


Psi - mezitřída:

V 1, Primus Senior, CAC, Vítěz barevného rázu ... ELLIOT Xiao-Shan (Combichrist Xiao-Shan x Abhája-Blackie Achátová záře), Přidalová Zuzana
V 2 ... KENDY FABIO z Danova dvora (Fabio z Danova dvorar x Charlotte Romeo z Danova dvora), Hojdová Jaroslava


Psi - třída otevřená:

V 1, Primus Senior, CAC ... DON GIOVANNI Birillo Barrande (Amoxius Xiao-Shan x Romana Lavinia), Anýžová Dana
V 2, res. CAC ... JCH. VERDASCO Perlová koruna (Taylor Perlová koruna x Zilly Verdasco Svámí), Kroftová Bedřiška


Psi - třída vítězů:

V 1, Primus Senior, CAC, Klubový vítěz, BOB ... CH. Kisci ROCK STAR (Kisci MoviStar x Kisci Red MaDonna), Dosedělová Iveta


Psi - třída čestná:

V 1, Primus Senior ... GCH. IMPERIAL Iz Zhasminovogo Dvortsa (Sunrise Dragon Erema x Lolita Malenkaya Prelest), Kaválková Katka


Feny - třída štěňat:

VN 1 ... AMY Bella Baby Dog (Chipp Dragon Klenot achátu x Nella Jir-Bo), Kupková Jana


Feny - třída mladých:

V 1, Primus Junior, CAJC ... ESSENCE Ming Mira (Venecija Fererro x Sibirskaya Korona Kalifornia), Hejl Radek, Ing.
V 2 ... SHELLY Silver moon shine (Oliver Silver moon shine x Citta z Podkrkonoší), Harmáček Stanislav
V 3 ... CELLESTE ABIGALE Imposant Spirit (Apache De Los Cubanitos x Abigale Imposant Spirit), Záhejská Dana


Feny - mezitřída:


V 1, Primus Senior, CAC ... GLORIE GINA z Podkrkonoší (Combichrist Xiao-Shan x Barunka z Podkrkonoší), Ivanović Marek


Feny - třída otevřená:


V 1, Primus Senior, res. CAC ... NELLA Jir-Bo (Uther Pendragon of Bohemia Orchis x Iris Jir-Bo), Kupková Jana


Feny - třída veteránů:

V 1, Primus Veterán, BOV ... AJŠA Da-Za-Pa (Fa-Radža z Čínských růží x Xissa Hel-Mi-Fra), Záhejská Dana




Tituly "Vítěz barevného rázu" a "Čestný vítěz výstavy" - POUZE PRO ČLENY Interclubu Orient  (nejedná se tedy o nejlepší jedince v barevném rázu, o nejlepšího jedince z tříd čestných)  u Vítěze barevného rázu se ne zcela logicky hodnotí pouze barva - ne celkové kvality jedince !) !!!